טיול אופני הרים בסלובניה

טיולי אופניים בחו”ל – חופשת All Mountain בסלובניה

אתם מוזמנים להצטרף  לחופשת All Mountain עתירת אקשן ונופים בסלובניה בקיץ 2016, בהדרכת טל רוזוב ובשיתוף עם חברת  Eco Adventures.

סלובניה משלבת בתוכה תכונות שהופכות אותה לאחד מיעדי אופני ההרים האולטימטיביים. מחירים של מזרח אירופה יחד עם תרבות אופניים מפותחת, מגוון סינגלים ופארקי אופניים ומרחק רכיבה משביל ה-Flow Trail הארוך באירופה!

חופשת הרכיבה בסלובניה היא בתצורת כוכב, הלינה בחווה מבודדת בהרים, עם סינגלים שיוצאים ממש מפתח הדלת אל היער. הצוות המקומי מורכב ממדריכים מיומנים ורוכבים טכניים מעולים שגם בונים את שבילי האופניים באזור.

חווה בהרים עם סינגלים מחוץ לדלת
חווה בהרים עם סינגלים מחוץ לדלת

למי מתאים הטיול?

רוכבים מיומנים ומנוסים שמקבלים בברכה גם קטעי רכיבה טכנית וגם נהנים לטפס, לטייל ולראות נופים. הטיול בקצב נוח ועם נוכחות של שני מדריכים מי שירצה לרוץ קדימה, כמו גם מי שירצה לקחת את זה בקלות – יתאפשר לו.
האווירה בטיול היא קודם כל של פאן – הדגש יהיה על סינגליים כיפיים, טיול יפה וגם זמן לפנאי, מנוחה ראויה, אוכל ובירה מקומית… את הרכיבות בטיול הזה נמדוד יותר בחיוכים ופחות בנתונים…
בטיול יהיו לא מעט הזדמנויות לקבל טיפים טכניים ולשפר את הרכיבה שלכם.

סינגלים טכניים בסלובניה
סינגלים טכניים בסלובניה

מה עושים בטיול?

תכנית הטיול כוללת חמישה ימי רכיבה, היום הראשון הוא יום רכיבה קצר לחימום והיום האחרון יום רכיבה עד הצהריים.

 • יום 1: הגעה לחווה, הרכבה ובדיקת האופניים, קצת תרגול טכניקה, יציאה לרכיבה קצרה וחזרה לערב רגוע בהרים.
 • יום 2: רכיבה ישירות החוצה מהחווה על מגוון הסינגלים שנבנו על ידי הצוות המקומי. עם כל היום לרשותנו, נטפס בשבילי יער נוחים ונטוס בסינגלים בירידות עד שייגמר הכוח!
 • יום 3: את הבוקר נפתח בסינגל טכני בירידה ומשם דרך רכיבה רגועה בעמק ציורי נגיע לאוסטריה ונעלה ברכבל להר פצן שבו אטרקציה מיוחדת, שביל ה-Flow Trail הארוך ביותר באירופה, 10 ק”מ של ירידה במהירות גבוהה עם ברמים וקפיצות. בהתאם למצב רוח ניתן להישאר על ההר כמה שיותר ולחזור בהקפצה לחווה או להמשיך בקצת סינגלים מסורתיים אחרי הצהריים.
 • יום 4: נתחיל את היום בהקפצה לא ארוכה. את הבוקר נתחיל בסינגלים טכניים שלקראת הצהריים יביאו אותנו לעוד אטרקציה ייחודית – רכיבה תת קרקעית במכרה נטוש. לאחר ארוחת צהריים נצא לדגום עוד סינגלים חדשים ומאתגרים, ולקראת ערב נחזור אחרי יום עמוס לחווה.
 • יום 5: בבוקר נצא לעוד סיבוב ב”בייק פארק” של החווה, כשכבר צברנו מיומנות ונסיון בתנאים ההרריים של סלובניה. נרכוב עד הצהריים, נחזור לארוז ונצא חזרה לכיוון שדה התעופה.

 

מה כלול בטיול?

 • מפגש הדרכה והיכרות מקדים בארץ.
 • טיסה + הטסת אופניים.
 • העברות משדה התעופה וחזרה.
 • לינה ע”ב חצי פנסיון ( ארוחות צהריים מתקיימות בדרך כלל במסעדות מקומיות ).
 • הדרכה צמודה של שני מדריכים ( טל רוזוב + מדריך מקומי מיומן ).
 • כרטיסים לרכבלים / שירותי הקפצות על פי תכנית הטיול.

תאריכים ומחירים מדוייקים יפורסמו בקרוב.

עם האופניים מההר אל בטן האדמה
עם האופניים מההר אל בטן האדמה

מעוניינים להצטרף? מלאו את הטופס כדי ונחזור אליכם להשלמת ההרשמה:

השם שלך (חובה)

הדואר האלקטרוני שלך (חובה)

מספר הטלפון שלך

הערות מיוחדות או שאלות?

ה-Flow Trail באוסטריה
ה-Flow Trail באוסטריה