הקורסים של Sababike לטכניקת רכיבה

הדרכת טכניקת רכיבה תשפר את הרכיבה שלכם ותתרום לכל רוכב בכל רמה. בדיוק כמו בכל ספורט אחר, לרכיבת הרים יש טכניקה ועל מנת לשפר שליטה, בטיחות, מהירות והנאה מהרכיבה – מומלץ ללמוד אותה!

 

שיטת ההדרכה של Sababike:

קורסי הטכניקה של Sababike ( ע"פ סדר ההתקדמות המומלץ )

קורס יסודות טכניקת הרכיבה

קורס יסודות ( 2 מפגשים )

אם אתם רוכבים מתחילים, קורס היסודות יעזור לכם להימנע מטעויות שרוכבים מנוסים “סוחבים” במשך שנים, להיכנס לעולם רכיבת הסינגלים בצורה הכי טובה שאפשר ולהתקדם בצורה מהירה ויעילה גם לטכניקו מתקדמות.

קורס הרמות גלגל ומעבר מכשולים

בקורס נעבור על עליית וירידת מדרגות בטכניקות שונות, נבין כיצד לבחור את הטכניקה המתאימה לכל מצב וכיצד טכניקות היסוד שלנו ברכיבה באות לידי ביטוי גם במעבר מכשולים.

קורס סיבובים

קורס סיבובים

אתם מוזמנים ללמוד את הטכניקה הנכונה להתמודד עם סיבובים, שתאפשר לכם לשמור על מומנטום וזרימה הרבה יותר טובה בכל תוואי שטח ולכל אורך הרכיבה. אם חשבתם שסיבובים הם מורכבים בצורה מוגזמת – בקורס שלנו אולי תגלו אחרת…

קורס פאמפטרק

קורס פאמפטרק

מסלול הפאמפטרק הוא אחד מכלי האימון הטובים ביותר שיש לרכיבה על אופני הרים. אימון נכון בפאמפטרק מאפשר לכם להפיק מהירות מהקרקע מבלי לדווש ולהפוך את הרכיבה שלכם להרבה יותר יעילה.

קורס ירידות תלולות

קורס ירידות תלולות

לא מעט רוכבים יטענו שהכיף האמיתי על אופני הרים מתחיל דווקא בירידות. איך נכנסים נכון לירידה? שומרים על המהירות המתאימה ועוברים מכשולים תוך כדי ירידה? בקורס שליטה במורד תלמדו איך להיכנס גם לירידות טכניות בכיף ובמינימום סיכון.

קורס דרופים

קורס זמן אוויר 1: דרופים

ירידת מדרגה בזרימה או בשיטת ה-drop off (באוויר) צריכה להיות עניין קל ונינוח! אם דרופים וירידת מדרגות נראים לכם כאתגר, או שאתם עושים את זה אבל לא מרגישים בטחון מלא, הקורס הזה יתן לכם את הבסיס הנכון לשלוט בכל דרופ.

קורס קפיצות

קורס זמן אוויר 2: קפיצות

זמן אוויר נחשב לגולת הכותרת של רכיבה על אופני הרים בעיני הרבה רוכבים. מעבר לכיף ולאדרנלין, שימוש בזמן אוויר בצורה נכונה יכול גם לייעל את הרכיבה, לפתוח קוים חדשים ולתת מענה למכשולים שונים על השביל. בקורס נלמד איך להשתמש בקפיצות ודרופים במהירות גבוהה על השביל.

קורס בחירת קוים

קורס בחירת קוים

עם בחירת קוים נכונה תוכלו להוציא את המקסימום מתוואי הקרקע ותתחילו להיות רוכבים יותר יצירתיים. בקורס תלמדו איך להסתכל על השביל, גם תוך כדי תנועה, ולאתר את הקו הנכון ביותר לרכיבה עבורכם.