השיטה של Sababike

ב-Sababike אנו מאמינים שכשאתם עולים על האופניים ויוצאים לרכיבת הרים, אתם רוצים לפני הכל, שיהיה כיף. זו גם הסיבה העיקרית שבגללה אנחנו יוצאים לרכוב!

אופני הרים, בניגוד לסיבוב על האופניים בשכונה – דורשים טכניקה מדויקת כדי באמת להינות, להגביר קצב, למצות את הרכיבה ולצמצם תאונות ונזקים לאופניים ולגוף.

אנחנו גם מאמינים שללמוד להיות רוכבים טובים לא צריך להיות מסובך ולכן הצבנו לעצמנו משימה: להפוך כל רוכב, שירצה בכך, להפוך להיות מהיר יותר, זורם יותר, בטוח יותר ורוכב שפשוט נהנה יותר – כבר מהמפגש הראשון בשטח.

טכניקת רכיבה נכונה מהווה את הבסיס להנאה מרכיבת שטח, וכדי לאפשר שיפור מהיר יש לצוות של Sababike שיטת הדרכה הבנויה מעשרה עקרונות:

  1. שיפור מורגש בכל מפגש – אפילו שאימון טכניקה הוא תהליך, חשוב לנו שרוכבים ייצאו מכל מפגש עם ערך מוסף משמעותי.
  2. בסיס להתקדמות ושיפור עצמאי – בהדרכות שלנו תקבלו שיעורי בית כדי שתוכלו להמשיך ולהשתפר גם מחוץ למסגרת האימון.
  3. מקסימום זמן תרגול – הסברים זה חשוב, אך אנחנו נשתדל להמעיט בהם ולשים אתכם כמה שיותר זמן על האופניים עם תרגילים אפקטיביים.
  4. הדרכת Single Action- רכיבה טובה מחייבת ראש נקי, לכן נאבחן בכל מצב מה המפתח שעליו אתם צריכים לעבוד וניתן לכם להתרכז בפעולה אחת פשוטה בלבד.
  5. פיתוח מיומנות מסודר – ההתקדמות שלכם ברכיבה צריכה להיות בסדר הנכון עבורכם, כדי שמהדרכה להדרכה תקבלו את המקסימום, לכן אנו עובדים לפי שיטה מסודרת וגרף פיתוח מיומנות רכיבה.
  6. יחס הדרכה 1:6 – בהדרכות טכניקה חשובה תשומת הלב האישית של המדריך אליכם, וכדי שתקבלו אותה אנו מקפידים על יחס הדרכה של ששה רוכבים למדריך.
  7. דגש על רכיבה אינטואיטיבית – לכולנו תכונות טבעיות שיכולות לשרת אותנו על האופניים, בהדרכות של Sababike תלמדו איך להעביר תכונות טבעיות אל האופניים ולהשתמש בהרגלים קיימים כדי להפוך את הרכיבה ליותר אינטואיטיבית.
  8. בטיחות ותחושת ביטחון – כאשר יש לכם תחושת ביטחון אתם באמת רוכבים בטוחים יותר, ולכן אנו שמים דגש על שני הגורמים האלו ועוזרים לכם לבצע את הפעולות הנכונות על השביל כדי להרגיש טוב יותר ולהימנע מתקלות.
  9. מתודולוגיה מסודרת אך גמישה- מצד אחד יש לנו שיטה שעובדת, מצד שני כל רוכב זקוק לעתים לטריגרים שונים, לכן אנחנו גם גמישים במערכי ההדרכה שלנו בשטח וגם ממשיכים ללמוד ולהשתפר עם השנים, כך שאתם לעולם לא תקבלו הדרכות Old-School !
  10. דגש על מנטליות – אמנם האמרה “הכל בראש” לפעמים נכונה ולפעמים לא, אבל ברור לנו שלמצב המנטלי יש השפעה על הרכיבה ואנחנו מתייחסים לכך גם בהדרכות.

כל המידע על שיטת ההדרכה שלנו כאן בהמשך העמוד:

צפו בוידאו שלנו שמסביר את שיטת ההדרכה וביחרו את הקטגוריה המתאימה לכם ביותר.

גרף הקורסים של Sababike

גרף הקורסים של Sababike

שאלות ותוספות - כאן