קבוצת הרכיבה של Sababike- פרטים והרשמה

טל רוזוב מדגים טכניקת רכיבה נכונה בהדרכה

הנאה, אתגר, שיפור מיומנות ואווירה חברית – ברוכים הבאים לקבוצות הרכיבה שלנו, אם אתם כבר רוכבים בסינגלים, אך רוצים להשתפר ונמשכים לרכיבה הטכנית והאתגרית, זה המקום בשבילכם!
אם אתם מתחילים את דרככם ברכיבת הרים או ממש רק התחלתם לרכוב בסינגלים – אנחנו נבקש שתשתתפו בקורס יסודות בטרם תצטרפו לרכיבות המועדון.

סשה בהדרכה קבוצתית בתל חדיד

סשה בהדרכה קבוצתית בתל חדיד

מועדון הרכיבה של Sababike מספק לרוכבים ורוכבות מסגרת קבועה ומסודרת לפעילות עם דגש ארוך טווח על שיפור טכניקה, מיומנות ובטחון ברכיבה בסינגלים. המטרה לסוף השנה: פיתוח מיומנות לרכיבה בסגנון All Mountain \ Enduro ואף יציאה משותפת לטיול בחו"ל בחודשי הקיץ.

רכיבות המועדון מתקיימות באזור המרכז סביב יער בן שמן, פארק קנדה ומסלולי הפאמפטרק ובאזור הצפון סביב אזור הכרמל, חורשן, יער עופר ומשמר העמק. חברי המועדון יכולים להצטרף לכל הרכיבות באשר הן באמצעות שימוש בכרטיסיית מועדון בלבד.

גרף פעילות חודשי / שנתי עם תכנון טווח ארוך

על מנת להתפתח לאורך השנה בצורה עקבית, לכל חודש יהיה נושא ספציפי שעליו ינתנו דגשים טכניים ובכל חודש יתקיימו הפעילויות הבאות:

  1. אימון טכניקה במרכז, ברירת מחדל יער בן שמן ( שישי בוקר ).
  2. אימון טכניקה בצפון, ברירת מחדל יער עופר ( שישי בוקר ).
  3. אימון ערב ( פאמפטרק ) במרכז.
  4. אימון ערב ( פאמפטרק ) באיזור יקנעם/חוף הכרמל.
  5. טיול חודשי – סינגל משתנה בהתאם לנושא החודש ומזג האוויר ( שישי או שבת ).

בנוסף ייפתחו מפגשי בוקר של אמצע שבוע בהתאם לדרישה ( מינימום השתתפות של 4 רוכבים ).

לו"ז פרטני לאורך כל השנה ניתן למצוא כאן

איך מצטרפים? ניתן להצטרף לרכיבות הקבוצה באמצעות כרטיסיות או מנוי- פרטים כאן:

כרטיסיות

הכרטיסיות מאפשרות לכם להצטרף לפעילות בזמן ובמקום שנוח לכם ולפי הקצב האישי. בעזרת הכרטיסיות ניתן להצטרף או לרכיבת קבוצה באמצעות החתמה בודדת, או לקורס טכניקה באמצעות 2 החתמות ( הרשמה מראש חובה! ).

  • רכיבת קבוצה = החתמה 1 בכרטיסיה.
  • קורס טכניקה מתוך יומן הקורסים = 2 החתמות בכרטיסיה.

מנוי – חדש לעונת 2017-2018

מנוי מאפשר לכם להצטרף לכל פעילויות קבוצת הרכיבה ללא מגבלה בכל תקופת המנוי ( קורסים מותנים בהרשמה מראש ). אם אתם מחפשים "לחרוש" את תחום ההדרכות ולמצות כמה שיותר ממה שאנחנו יכולים לתת – המנוי יתאים לכם! יתרון נוסף של המנוי הוא פסיכולוגי, הוא מכריח אותנו להתחייב לצאת להדרכות ולעמוד ביעדים שרצינו להשיג לעצמנו.

להזמנת כרטיסיות/מנוי קליק כאן

קורס טכניקה במשמר העמק

קורס טכניקה במשמר העמק

 

 

 

שאלות ותוספות - כאן